Start

O nas

Szkolenia

Wykładowcy

Współpraca

Kontakt

Patrycja Rabińska

Patrycja Rabińska – coach, doradca biznesowy CMC Group

Doświadczony manager i specjalista ds. komunikacji. Założycielka i właścicielka CMC Group (www.cmcgroup.pl), firmy wyspecjalizowanej w doradztwie biznesowym dla branży stomatologicznej. Prowadzi szkolenia i wykłady, a także świadczy usługi doradcze, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Jest także konsultantką największego polskiego portalu stomatologicznego Dentonet.pl.

 

Współpracując z praktykami stomatologicznymi, z pasją dzieli się swoją wiedzą oraz wielostronnym doświadczeniem zawodowym. Wykorzystuje je, wspierając klientów w analizie oraz lokalizacji obszarów wymagających poprawy, wskazuje rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości przedsiębiorstw, które wpływają na poprawę funkcjonowania gabinetów i pracujących w nich zespołów, co przekłada się na liczbę pacjentów i wyniki finansowe. Oferuje także wsparcie z zakresu usług marketingowych. W pracy stosuje elementy coachingu polegające na wykorzystaniu talentów i potencjału pracowników do osiągania celów biznesowych.

 

Poza praktycznym doświadczeniem managerskim, posiada kwalifikacje z zakresu profesjonalnej rekrutacji, zdobyte m.in. w firmie Michael Page, będącej międzynarodowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego.

Absolwentka kierunku coaching profesjonalny Akademii Leona Koźmińskiego, magister politologii, ukończyła także studia podyplomowe z zakresu public relations oraz kierunek nowoczesna praktyka zarządzania firmą Akademii Menedżerskiej SGH.

 

 

CMC Group jest firmą specjalizującą się w coachingu, mentoringu oraz consultingu sektora medycznego. Misją CMC Group jest wspieranie prywatnych praktyk lekarskich, w tym przede wszystkim gabinetów stomatologicznych, projektowanie rozwiązań, które powodują osiąganie wysokich wyników biznesowych. CMC Group posiada w swojej ofercie szkolenia, business coaching, life coaching oraz doradztwo z zakresu skutecznego marketingu, zarządzania sobą, budowania zespołu oraz nowoczesnych strategii biznesowych.

www.cmcgroup.pl

Patrycja Rabińska

 

SUPPORT

Polityka

prywatności

Regulamin

Pomoc

2015 @ Copyright DENTOnet.pl

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zapisz się by otrzymywać informację o naszych...