Start

O nas

Szkolenia

Wykładowcy

Współpraca

Kontakt

dr n. med.

Aneta Grochowina

Studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Akademii Medycznej w Łodzi ukończyła w 2002 roku. Od tego czasu swoją edukację kontynuuje na licznych kursach w kraju i za granicą, z powodzeniem wykorzystując nabyte umiejętności w codziennej pracy zawodowej.

 

Podczas praktycznych kursów w Mediterranean Prosthodontic Institute w Castellón de la Plana (Hiszpania) oraz w University of the North Carolina, School of Dentistry (USA) zdobyła wiedzę i doświadczenie pozwalające na przeprowadzanie zaawansowanych zabiegów w zakresie implantoprotetyki.

Jako jedna z pierwszych w kraju wdrożyła do codziennej praktyki rentgenowskie obrazowanie trójwymiarowe z wykorzystaniem tomografu wiązki stożkowej (CBCT).

 

Po kilku latach badań epidemiologicznych obroniła w 2013 r. pracę doktorską pt.: „Analiza przekrojów tomografii wiązki stożkowej do oceny jakości leczenia kanałowego zębów stałych i stanu tkanek okołowierzchołkowych. Badania epidemiologiczne”.

 

Jest autorką i współautorką publikacji naukowych oraz podręczników dla lekarzy dentystów i studentów stomatologii.

 

Pełni funkcję konsultanta w portalu DENTOnet.pl oraz redaktora tematycznego  w czasopiśmie dla stomatologów „e-Dentico”. Swoją wiedzą i doświadczeniem bardzo chętnie dzieli się na licznych kursach praktycznych (w tym autorskich), przeznaczonych zarówno dla lekarzy, jak i asysty stomatologicznej.

Jest członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej.

Współczesna endodoncja w praktyce

CBCT i radiografia cyfrowa w stomatologii

Autorski kurs teoretyczno-praktyczny z zabiegiem „na żywo”

– Prawidłowa diagnoza bez cienia wątpliwości.

Prowadzący: dr n.med. Aneta Grochowina, Edyta Śmigiel

Prowadzący: dr n.med. Aneta Grochowina

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Szkolenia wykładowcy

Aneta Grochowina

dr n. med

SUPPORT

Polityka

prywatności

Regulamin

Pomoc

2015 @ Copyright DENTOnet.pl

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zapisz się by otrzymywać informację o naszych...